влевовправо

Пневматичний ударний гайковерт 1/2 дюйма 1500 Нм Hogert модель HT4R623
- Немає в наявності
- Код: HT4R623
6 378 ₴
+380 (67) 557-10-13
Kyivstar
- +380 (95) 295-75-05Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт широко используется в автосервисах и механических мастерских. Используется для откручивания и закручивания болтов и гаек.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOEGERT |
| Вага | 2.2 кг |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.2 |
| Вхідний отвір | 1/4" |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр шланга | Н/Д |
| Довжина | Н/Д |
| Діаметр болта | Н/Д |
| Діаметр повітряного штуцера, " | 1/2 |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс частота обертання шпинделя, об/хв | 8000 |
| Макс. крутний момент | 1500 Нм |
| Максимальний крутний момент | 1500 |
| Матеріал | Алюміній |
| Наявність удару | Да |
| Живлення | Пневматичний |
| Витрата повітря | 155 л/хв |
| Регулювання крутного моменту | Відсутнє |
| Регулювання моменту затягування | Да |
| Розмір патрона | 1/2" |
| Споживання повітря, л/хв | 155 |
| Тип | Гайковерти |
| Тип патрона | Фрикційне кільце |
| Тип з'єднання | Рапід (EURO) |
| Тип ударного механізму | Twin Hammer |
| Тиск, BAR | 6.3 |
| Ударний режим | Є |
- Ціна: 6 378 ₴



