влевовправо

Свердло для конфірмату HSS 5 мм 90 мм для дерева Hogert артикул (HT6D505)
- Немає в наявності
- Код: HT6D505
153 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (67) 557-10-13
Kyivstar
- +380 (95) 295-75-05Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cверла предназначены для сверления отверстий под конфирмат в изделиях из твердой и мягкой древесины, ДСП, МДФ и фанеры.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOEGERT |
| Діаметр | 5 мм |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По дереву |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид (Р) | Спіральний |
| Гарантія | - |
| Тримач/підставка | На дереві |
| Діаметр, мм | 5 |
| Кількість у наборі, шт. | 1 |
| Комплектність | 1 шт |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
| Маркування свердла | HSS |
| Загальна довжина, мм | 90 |
| Робоча довжина | 50 мм |
- Ціна: 153 ₴


